top of page

לפני כ- 4 שנים , החלטנו לעבד את הספר "מר צפרדע והנחל המתוק" של ננה קרמרמן להצגה. חשבנו שתיאטרון בובות יאפשר לנו לעשות את העבודה הטובה והמדויקת ביותר.
מאז נוספו לרפרטואר הצגות רבות..
ההצגות רובן ככולן , מבוססות על סיפורים או משלים ומוסר ההשכל מועבר בצורה פשוטה, עניינית ומהנה.
בסוף ההצגה, נערכת שיחה עם הילדים על מסרי ההצגה.
הבובות המקסימות שלנו עוצבו ע"י סטודיו מטילדה.
תפאורה: אדריאנה מורנו.
שירים מקוריים, רובם מאת המוזיקאית רונית רולנד.
הגברה מקצועית.
הילדים לוקחים חלק פעיל בהצגה.
מתאים לגילאים 3-8
אורך ההצגות: 45 דקות.

בכל הצגה משתתפים 2 שחקנים, כאשר את חלקן אפשר לקבל במתכונת של שחקן אחד.

ציפ6_edited.jpg

החיות ביער מתכוננות לקראת מסיבה גדולה בקרחת היער. השמועות מספרות כי יצור מפחיד ומסתורי מאיים להרוס את החגיגות. ציפ, ציפור קטנה ואמיצה, מחליטה לצאת למסע ארוך ביער במטרה לפגוש את היצור הלא מוכר ולפייס אותו.

זוהי הצגה על הפחד מהלא נודע וכיצד ניתן להתגבר עליו ובעיקר על כך שמוטב לרקום ידידות חדשה מלשמר יריבות ותיקה.

הצגה מיוחדת וקסומה בשילוב בובות.

כתיבה: אתי מואס

מר צפרדע(1).jpg

מר צפרדע רוצה לצאת מהנחל המתוק ולטייל בעולם אך הפחד עוצר בעדו. הוא קורא ספרים, מדמיין, פוגש חברים ובסופו של דבר לומד להתמודד עם הפחדים. הוא מבין כי "מבלי לנסות לעולם לא אדע..."   

ההצגה מבוססת על ספרה של אליענה קרמרמן "מר צפרדע והנחל המתוק"

בימוי:  גליה ישי

מיכלי וחברים_edited.jpg

מיכלי חוגגת יומולדת והולכת לבחור שמלה למסיבה.

בדרכה היא פוגשת את צביקה הצב, את נאווה הארנבת וגור חתולים בלי שם.

לכולם סיפור נוגע ללב.

מיכלי חומלת על כולם ואוספת אותם אל ביתה "רק באופן זמני".. איך יסתדרו כולם ביחד? האם תספיק מיכלי להגיע לחנות? איך תתמודד אמא של מיכלי עם כל החבורה הזו? הצגה משעשעת עם הרבה אהבה לבעלי החיים.  

כתיבה איריס מורגנבסר  מוסיקה איתי אורן

האריה והעכבר.jpg

בהצגה משעשעת וערכית זו נפגוש את אורי האריה – החיה הכי חזקה ביער!

הוא אוהב לאכול, לישון ובעיקר לקבל הערכה וכבוד מחיות היער. במפגש עם עכבר קטן אשר מעז להפריע לו בשנתו, הוא לומד ערכה של חברות והבטחה. האריה מבין שהגודל לא משנה ושכל אחד הוא יחיד ומיוחד בעל כישרונות ייחודים רק לו.

הצרצר והנמלה.jpg

הפעם נפגוש את צורי הצרצר החביב והעצלן שמעדיף ללכת לים, לגלוש ולהתבטל כל היום, במקום להתכונן לקראת ימי החורף הקשים. חברתו הנמלה החרוצה, מחליטה ללמד אותו לקח חשוב בעניין.

ההצגה עוסקת בחברות אמת, חריצות מול עצלנות ובהכנסת אורחים

הצב והארנב.jpg

בהצגה זו נפגוש את נבי הארנב שמשוויץ ללא הרף... הוא אוהב לדבר על עצמו ועל ניצחונותיו ואף לזלזל בחיות שיותר איטיות ממנו. בסופו של דבר, היהירות שלו גורמת לו להפסיד בתחרות הריצה לצביקה הצב הזקן והחכם

העורב והשועל_edited.jpg

עוזי העורב אוהב לשיר ואפילו שוקל השתתפות ב"כוכב נולד". שימי השועל מנצל את תמימותו של עוזי וגוזל ממנו חתיכת גבינה משובחת. בכלל, שימי הערמומי אוהב לנצל את חיות היער ולא מתנהג אליהן בצורה חברית. החיות מחליטות שעד ששימי לא ישנה את דרכיו המזלזלות, אף אחת מהן לא תשחק איתו יותר. האם ילמד שימי את הלקח?

בהצגה ערכית וחשובה זו, נעסוק בערך החברות, כבוד הדדי ושיתוף פעולה.

מרד החיות.jpg

אורי האריה שולט בחיות היער ביד קשה, הוא רודה בהן ולא נותן דבר בתמורה. תומי, ילד מקסים שעובר ביער בדרכו לליל הסדר, מסביר לחיות על מהות חג הפסח ועל המעבר מעבדות לחירות. החיות מחליטות להתאחד ולמרוד במלך. עד אשר ישנה את דרכיו ויבין שבשביל להיות שליט טוב, עליו לכבד ולהתחשב בסובבים אותו וכמובן לפעול לטובת הכלל.

IMG-20180920-WA0000.jpg

הצגה קסומה לחג החנוכה:

מיקי מאוד אוהב את חג החנוכה ומתכנן הפתעה לבני משפחתו -   הכנת הסופגנייה הכי גדולה בארץ כדי שכולם יוכלו לחלוק וליהנות ממנה ביחד  אך אף אחד מחבריו לא פנוי לעזור לו בהכנת הסופגנייה. מיקי הנחוש לא מוותר ולמרות הקשיים מצליח במשימה. ספי מכשפי, המכשפה המוזרה והמצחיקה, הידועה באהבתה הגדולה לסופגניות, לוקחת את הסופגנייה לעצמה.  מה יעשה מיקי כאשר יגלה שארוחת החג בסכנה? הצגה מקורית, מקסימה ומבדרת בשילוב בובות ודמויות ססגוניות.

כתיבה ובימוי: לילך שחר

ראית הצגה שמעניינת אותך ?
רוצה לשמוע עוד פרטים או לדעת האם היא מתאימה לקהל היעד שלך ?
מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם  
עוד מופעים והצגות שלנו 

תודה , ההודעה שלך התקבלה נהיה בקשר

bottom of page